Konja Lean Toz Karışım-54 gr.

...

Şüphesiz ki fazla kilolarımızın temel nedenlerinden biride hareketsiz yaşam olmuştur. Özellikle uzun süre hareketsiz masa başı işlerde çalışan kişilerin kilo almasında ki etken durumlardan biri hareketsiz yaşam olmuştur. Daha çok basen, göbek ya da bel bölgesinden kilo almamıza sebebiyet veren hareketsiz yaşam bu bölgelerin gün içerisinde yeteri kadar çalışmamasına bağlıdır. Ancak bu durum karşısında bazı önlemleri almak yine bizim elimizdedir. Özellikle çalışma hayatımız nedeniyle aldığımız bu kiloları gün sonunda daha çok hareket ederek vermemiz gerekir. Örneğin; gün sonunda ve özellikle akşam yemeklerinden sonra her gün düzenli olarak 1 saat yürüyüş yapabilir, iş çıkışında spor salonuna giderek sporunuzu yapabilir ya da evde basit uygulamalı egzersiz hareketleri ile bölgesel kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu şekilde en azından kilo kontrolünü sağlayarak fazla kilolar ile mücadele etmek zorunda kalmazsınız.

Konja Lean Nedir?

Zamanla birçok kişi tarafından bahsedilir hale gelen ve özellikle fazla kilolarından şikayetçi olan kişilerin yakından tanımak istedikleri diyet ürünlerinden biride Konja lean toz olmuştur. Konja Lean kilo kontrolünde yardımcı olan ve diyet yapanlarında rahatlıkla kullanabileceği doğal içeriğe sahip bir üründür. Anavatanı Orta Asya olan Çin ve Japonya’da yetişen Konjac Kökü bitkisinden elde edilir. Konjac bitkisi, yaklaşık 750-1500 metre yükseklikte dağlık alanlarda yetişir. 3-5 yıl sonra hasat edilir. Diğer diyet ürünlerinden farklı olan Konja lean, özellikle doğal bir içeriğe sahip olması sebebiyle kişilerin güvenle tüketmesini sağlamıştır. Diğer diyet ürünlerinden farklı olmasında ki neden ise toz şeklinde olması ve yemeklere ilave edilmesi olmuştur. Ayrıca Konja lena toz miktar olarak 54 gramdır.

Konja Lean Toz Karışım İçerisinde Hangi Maddeler Vardır?

Daha çok içeriğinin doğal maddelerden oluşması sebebiyle kişilerin güvenle kullanmasını sağlayan Konja Lean toz karışım içerisinde bulunan bitki ve diğer değerler ise şunlardır;

– Konja bitki kökü

– Karbonhidrat

– Kalsiyum

– Demir ve fosfor bulunmaktadır.

Konja Lean Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır?

Pratik ve kolay kullanım özelliklerine sahip olan konja, bu nedenle ekstra bir kullanım özelliğine ihtiyaç duymayan diyetinize yardımcı olabilecek bir toz karışımdır. Yaklaşık 30 günlük kullanım için olan konja lean toz karışımı, yemeklerinizin üzerine az miktarda serperek tüketmeniz yeterli gelecektir. Ancak çorba ve sulu yemeklerinizde kullanmanız pek fazla önerilmeyip daha çok katı olan yemeklerinizde kullanmanız tavsiye edilmiştir.

Konja Lean Kullanmanın Zararları Var mı?

Bay ya da bayan farketmeksizin herkesin kolaylıkla kullanabildiği Konja lean toz karışım küçük yaşta olan çocuklar, hamileler, emziren bayanlar ve kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanmaması daha sağlıklı olacaktır. Ancak dilerseniz doktorunuza danışabilir ve uygun gördüğü taktirde ürünü kullanabilirsiniz. Bunun dışında kullanım talimatlarının dışına çıkmamaya ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde saklamanız daha doğru olacaktır.

Konja Lean Nereden Temin Edebilirim?

Orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, Denizli, Aydın, Trabzon, Artvin, Kars, Erzincan, Kütahya, İstanbul ve diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Konja Lean için sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Konja Leana sahip olabilirsiniz.

Konja Lean Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Kısa sürede teslimat garantisi ve uygun fiyatlı kampanya imkanları ile birlikte Almanya, Litvanya, Kanada, Sırbistan, Makedonya, Berlin, Münih, Amsterdam ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Konja Leana sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
konja, konja lean, konja lean nedir, konja lean nereden bulurum, konja lean ne işe yarar, konja lean kimler kullanabilir, konja lean toz, konja lean toz karışımı, konja lean nerede satılır, konja lean kullananlar, konja lean kullanıcı yorumları, konja lean kimler kullanır, konja lean yan etki yapar mı, konja lean zararlı mı, konja lean yan etkileri nelerdir, konja lean fiyatı, konja lean ne kadar, diyet ürünleri, kilo vermek, kilo verme yöntemleri, nasıl kilo verebilirim, diyet yapmadan kilo vermek, diyet yapmadan kilo verme yöntemleri, avrupa, almaya sipariş, konja lean almanya, konja lean germany

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.