Lavanta Seti Nedir? Nasıl Kullanılır? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

...

Lavanta Seti Nedir?

Lavanta seti, doğal lavanta çiçekleri ve lavanta çiçeklerinden elde edilmiş saf lavanta yağından oluşan bir settir. Lavanta setinin üretim amacı saç bakımı ve uzaması konusunda tetikleyici doğal takviye olarak kullanılmasıdır.Lavanta seti içerisinde 2 adet ürün yer almaktadır. Bu ürünler; lavanta yağı ve lavanta tozudur. İkisi de özel tekniklerle lavanta çiçeklerinden elde edilmiştir.

Lavanta Seti Faydaları ve Zararları

Kadın erkek fark etmeksizin herkes saç konusunda hassastır. Saçlar kişinin dış görünümü için en önemli etmendir. Saçları cansız, az ve ince telli olanlar  dışarıdan bakanlar için daha sönük görünüme sahip olurlar. Lavanta seti, saçlarınıza kökten uca bakım yaparak daha alımlı ve sağlıklı saçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Lavanta seti içerisinde yer alan lavanta yağı saçların koparak dökülmesine ve seyrekleşmesine  karşı kullanılan bir yağdır. Ayrıca lavanta seti içerisinde yer alan doğal lavanta çiceklerinden elde edilen toz çay olarak demlenip tüketildiğinde saçlarınızın uzamasına içten destek sağlayacak ayrıca vücudunuza anti oksidan özellik ve rahatlatıcı etki yapacaktır. Lavanta çiceğinin antiseptik ve antifungal özellikleri cilt sağlığı bakımında harikalar yaratabilir. Özellikle Lavantanın içerdiği esansiyel yağlar cilt problemlerinin giderilmesi için etkilidir.Lavanta çiçekleri hoş kokusu ile ruh ve sinir rahatsızlığı olanlarda yatıştırıcı, sakinleştirici özelliğe sahiptir. Lavanta seni  sadece saçlarınız için değil tüm vücudunuza fayda sağlayacak içeriğe sahiptir.

Lavantanın içerdiği besinler kızarıklık, yara ve enfeksiyonların ortadan kalkmasını sağlayarak kusursuz cilt sahibi olmanıza katkıda bulunur.Cilt kusurlarının yanında ciltte meydana gelen egzama hastalıklarına karşı da etkili sonuçlar verebilir. Özellikle lavanta yağı egzama kaşıntılarının tedavisinde çok etkili sonuçlar verebilmektedir. Lavanta seti içerisinde yer alan lavanta çayını bir miktar su ile demleyip saçlarınızı bu su ile duruladığınız da daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lavanta seti içerisinde yer alan lavanta yağı ve lavanta tozuna alerjisi olanlarda baş dönmesi, mide bulantısı, ciltte kızarıklık gibi durumlara yok açabilir. Alerjisi olanların kullanmaması gerekmektedir.

Lavanta Seti Nasıl Kullanılır?

Lavanta yağını saçlarınıza uygularken öncelikle saçınızın temiz olmasına özen gösteriniz.Lavanta yağı her gün 1 defa uygulanmalıdır. Uygulamak için akşam vakitlerini tercih edebilirsiniz.Lavanta yağını saçınıza uyguladıktan sonra 5 ile 10 dakika arasında saçınızda tutuyorsunuz.Bu süre boyunca zaman zaman masaj yapabilirsiniz.Süre tamamlandıktan sonra saçlarınızı durulayabilirsiniz. Lavanta yağını farklı yağlar ile karıştırarak kür şeklinde de uygulayabilirsiniz.

Türkiye’den Lavanta Seti Nasıl Sipariş Verebilirim?

Lavanta seti Ankara,İstanbul, Kastamonu, Kayseri, Antakya, Kilis, Şanlıurfa, Adana başta olmak üzere Çerkeş,Yusufeli,Hopa, Kağızman gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Lavanta seti için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Lavanta Seti Nasıl Sipariş Verebilirim?

Lavanta seti bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Lavanta seti sipariş vermek istiyorsanız Çek Cumhuriyeti (CZ), Almanya (DE), Cibuti (DJ), Danimarka (DK), Dominika (DM), Dominik Cumhuriyeti (DO), Cezayir(DZ), Ekvator (EC) gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Para gram

– Ria Ekspres

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Batı Birliği

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.