Lavina Aşk Parfümünün Muhteşem Etkisi

...

LAVİNA AŞK PARFÜMÜ İLE GÖZLER ÜSTÜNÜZDE !

Lavina Aşk Parfümü ile aşkı ve ihtişamı yeniden keşfedin. Lavina Aşk Parfümünün büyüleyici kokusu ile herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Koku insanda çok önemlidir. Giyiminiz, duruşunuz ve konuşmanız iyi olabilir. Fakat tüm bunların tamamlayıcı unsuru kokudur. Kokunuzla etrafınızdaki insanları etkiniz altına almanız Lavina Aşk Parfümü ile çok kolay. Dikkat çekebilir, ilgi odağı siz olabilirsiniz. Yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda karşı cinsi etkilediği kanıtlanmıştır.

Lavina Aşk Parfümünün 50 ml’lik şişesinde aşk gizli. Güvenebileceğiniz ve inanabileceğiniz güçlü bir parfüm. İçerisindeki koku esansları uzun süre araştırılarak ve insanlar üzerinde deney yapılarak bir araya getirilmiştir. Koku aslında kişisinin karakterinin bir sembolüdür.Erkeği özgür ve özgüven sahibi yapan en büyük faktörlerden birisidir koku. Dünyada satış rekorları kıran parfüm Lavina Love Parfüm Madrid, Newyork, Paris, Amsterdam, Londra, Sidney’den sonra şimdi Türkiye’de!  Lavina Aşk parfümü ile karşı cinsi anında etkileyebilirsiniz. Hoşlandığınız insanın yanınızda olmaması için hiçbir sebep yok. Bu neden mümkün olmasın? Şuan size imkansız gibi gelen bu etki bu parfüm ile mümkün olabilir. Gün boyu kalıcı kokuya sahiptir. Erkeklere ve kadınlara olmak üzere 2 farklı parfüm olarak üretilmektedir. Lavina Aşk Parfümü hormonlarınızı harekete geçirerek size kendinizi özel hissettirir.

Lavina Aşk Parfümünün Etkileri

  • Hiç olmadığı kadar ilgili bakışlar üzerinizde olur.
  • Karşı cins ile göz teması kurdurur.
  • Karşı cins üzerinde çok sık yakınlaşma arzusu doğurur.
  • Etrafınızdakiler üzerinde dinlendirici, huzur ve güven verici etkiye sahiptir.
  • Sosyal çevrede olağanüstü düzeyde artış gösteren saygınlık sağlar.
  • Androjen hormonlarının artışı sonucunda maximum çekicilik verir.
  • Kullanan kişide maksimum özgüven oluşmasında büyük etkisi vardır.
  • Karşı cinsden alınan pozitif cevap gibi konularda Lavina yanınızdadır.

%100 orjinal ve onaylı bir üründür.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.