Lavina Love Aşk Parfümü

...

Lavina love aşk parfümü afradizyak amaçlı yani karşı cinsi etkileme amaçlı üretilmiş bir üründür. Sizde karşı cinsi etkiliyebilmek için ürünümüz deneyebilirsiniz.

diano_krem

Lavina love aşk parfümü adlı ürünümüz afrodize etkisiyle karşı cinsi etkilemek amacıyla üretilmiş bir parfümdür. Çünkü yapılan araştırmalarda ortaya konulmuştur’ki kokunun karşı cinsi büyük oranda etkilemiştir. Bu konuda bir çok yorum vardır sizde koku bakımından zor durumda kalabilirsiniz örneğin çalışırken terleyip kötü kokabilirsiniz lavina parfüm sizin üzün bir süre güzel kokmanız için uğraşır güzel kokmak önemlidir peki neden bu kadar önemlidir güzel kokmak sizde çok fark yaratacak.

erkeklerin-en-sevdigi-bayan-parfumleri

sizde bunu fark edip bunun müptelası olacaksınız sizde bunu sürekli devam etirip güzel kokmak istiyceksiniz çünkü lavina karşı cinsi etkilemenize yardımcı olur. Bu koku burun kanallarınızı açabilir. Sizde afrodizyak etkili bir şey arıyosanız bu parfüm size göre olabilir. Bahsetmek isterimki afrodizyak etkisi tamamen doğada olan bişeydir çünkü afrodize etkisi ile karşı cinsinizi büyüleyebilirsiniz çünkü afrodize etki karşı cinsi kesinlikle etkiler. Bu ço çok önceden kalan bir bilgidir. Dış görünüşünüz kadar kokunuzda önemlidir. Çünkü dış görünüşünüz kadar kokunuzda  karşı cinsin ilgi duyduğu bişeydir.

29a0f3d7ab7bb6547130a77e0b64b68b

hatta güzel kokmanın size farklı faydalarıda olabilir çünkü güzel kokmak  çevrenizdeki insanlarında size bakış açısını değiştirebilir. Sizde güzel kokmalısınız güzel kokmak şimdi çok kolay sizde lavina love parfümü deneyebilirsiniz. Lavina love afrodizyak amaçlı üretilmiş bir üründür sizde lavina love’u deneyin. Ürünümüz lavina love aşk parfümü  güvenilirliği ile kolay kullanımı ile son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,                                             dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Portekiz , Bulgaristan , Yunanistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; İstanbul , Ankara ,Bursa gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.