LİPMAX NEDİR?

...

Bayanların görsellikte en önem verdiği unsurlardan bir tanesi de dolgun dudaklara sahip olmaktır. Birçok bayan dolgun dudaklara sahip olabilmek için estetik operasyonlara bile göz yumar. Dudak çok hassas bir bölge olduğu için estetik operasyon tavsiye edilen bir yol değildir.

Peki Lipmax nedir? Kolay yoldan dudaklarınızın dolgun ve çekici görünebilmesi için Lipmax dudak dolgunlaştırıcısı üretilmiştir. Özel formülü ile dudaklarının daha kalın görünmesini sağlar. Sürdükten 2 dakika sonra etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür.  Estetik veya botoks gibi uygulamalara ihtiyacınız kalmaz. Ayrıca suda çıkmayan özelliğe sahiptir. Tamamen doğal ve orijinal olan Lipmax etkisi 24 saat boyunca devam eder.  Lipmax Cosmegram markasının çıkardığı likit şeklinde mat rujdur. AR-GE sonucu üretilen ürün dolgunlaştırıcı etkisi denenmiştir. Dünyaca ünlü makyaj artistlerinin de tercihi olan Lipmax ile hayalinizdeki dudağa, zahmetsiz, kolay ve pürüzsüz dudaklara sahip olabilirsiniz. Lipmax likit mat ruj dudaklara çatlaklık etkisi vermez. İçerisinde yağ bulunmamaktadır.   Bu sayede istediğiniz mat görüntüye ulaşabillirsiniz.

6 farklı renk seçeneği ile hem ruj olma özelliği taşıyan Lipmax likit ruj hemde dolgunlaştırıcı etkisiyle dudaklarınızın daha kalın görünmesine yardımcı olur. Kendine özel formülü ile sürüldükten sonra pürüzsüz bir görüntüye sahip  olmanızı sağlar. Doğal bir görünüme sahiptir. Lipmax Cosmegram Amerika’da ve Avrupa’da en çok satanlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde dudaklarınızı besler , nemlendirir ve bakım yapmaya yardımcı olur. Dudaklardaki boşluk veya çatlakların arasına girerek doldurur, dolgun görünmesini sağlar.

Lipmax Dudak dolgunlaştırıcı; bütün rujların sürülmesi ile aynıdır. Sürüldüğü andan itibaren dolgunluk verir. İçerdiği wax sayesinde çatlakları kapatır, pürüzsüz görünüm sağlar. Sadece Lipmax’a özel renk seçenekleri ile gözler ütünüzde hissetmenizi sağlar. Kolay sürülebilir. 24 kalıcılık vaadeder.

UYARI: Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.