MELİSALI ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ ÇAYI SÜZEN POŞET (NURS)

...

Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs)

Avrupa ve Akdeniz’e kıyısı olan ülkelerde yetişen Melisa bitkisi limona benzeyen hafif bir kokusu vardır. Yaz aylarının sonuna doğru beyaz çiçekler açan bir bitkidir. Melisa bitkisi nane familyasına ait bir bitkidir. Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) uyku düzeninin sağlanmasına yardımcı olabilmek amacı ile tüketilebilir.

Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) sinirlerin yatışmasına yardımcı olur. Sindirim sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Ateşin düşürülmesine destek verir. Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) mide rahatsızlıklarının giderilmesine yardım eder.  Ter atılmasına yardımcı olur. Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) stresin azaltılmasında kullanılır. Mantar ve egzama gibi hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur. Hafızanın güçlenmesine yardımcı olan bir bitki çayıdır. Sinirlerin yatışmasına yardımcı olur.

Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Melisa bitkisinden elde edilen Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Bir kutusunun içerisinde 42 adet Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketilir. Önerilen kullanım şekli ve dozu dışına çıkılmamalıdır.

UYARI: Melisalı Çay 42’li Karışık Bitki Çayı Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların doktoruna başvurmadan kullanmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.