MİSS HAİR ELEKTRONİK SAÇ DÜZLEŞTİRİCİSİ TARAK

...

Bugüne kadar kuaför salonlarına fazlasıyla para harcamış olabilirsiniz. üstüne üstlük saçlarınız yıpranmış olabilir. Saçlarınızın hakettiği sağlıklı ve bakımlı görünüşü size sağlayacak Miss Hair Elektronik Saç Düzleştiricisi Tarak ile kendi saçınızı kendiniz yapabilirsiniz. Yıpranan saçlarınız yüzünden kendinizi kötü hissetmenize son verir.

 

Üzerindeki dijital ısı gösterici ekranı olduğu için sıcaklığını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Elektrikli saç düzleştiricisi tarak kısmının seramik olmasından dolayı saçlarınıza zarar vermeden düzleştirmenize yardımcı olur. Saçınızı kısa sürede kolay bir şekilde düzleştirebilirsiniz. Klasik saç düzleştiricileri gibi saçınıza zarar vermez. Aksine saçınıza zarar vermeden düzleştirilmesini amaçlayarak üretilmiştir. Miss Hair Elektronik Saç Düzleştiricisi Tarak ile saçlarınızı düzleştirdikten sonra saçlarınızın kolay kolay bozulmamasını sağlar. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. , son dönemlerde bayanların fazlasıyla ilgi gösterdiği Amerikan fönü görünümüne sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Miss Hair’in ürettiği, kullanımı rahat ve pratik olan ile saçlarınızla bir tarz sahibi olabilir ayrıca eskisinden daha alımlı görünebilirsiniz. Kuaför salonlarına para harcamanıza son verdiren, saçlarınızı yıpratmadan düzleştiren, ısısıyla saçlarınızı yakarak sağlıklı yapısını bozmayan bir ürün olan Miss Hair saç düzleştiricisi üzerindeki dijital ısı gösterici ekranı olduğu için sıcaklığını kendiniz ayarlayabilirsiniz.  Saçlarınızı elektriklenmeden düzleştirebilirsiniz. Eski yıpranmış görünümünü geride bırakmanızı sağlar. Hatta saçlarınızın dolgun, hacimli ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.nin 2 renk seçeneği vardır; beyaz ve pembe taraktır. Isı ayarınızı yan açma kapama tuşlarından, dijital ekrandan bakarak kendiniz ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda kablosunun başı oynar ve rahat hareket etmesini sağlar. Islak veya kuru saçınıza uygulayabilirsiniz.

UYARI: Miss Hair Elektronik Saç Düzleştiricisi Tarak kullanımında saçlarınızda jole, wax, saç spreyi vb herhangi bir ürün olmamasına dikakt ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.