Nova TeaTox Detox Çayları İçerisinde Bulunan Doğal Bitkiler

...

Bay bayan herkesin ortak problemi fazla kilolar. Fazla kilolarınızdan doğru ve dengeli beslenerek kurtulmanız mümkün. Sadece fazlalıklardan kurtulmak için değil  sağlıklı beslenmenin de bir parçası olan doğru beslenme önerilerini dikkate almanızda fayda var. Öncelikle yapmanız gereken öğün atlamadan güne mutlaka kahvaltı yaparak başlamak olacaktır. Gün içerisinde öğünlerinizde ağır ve yağlı gıdalar yerine bol lif içeren; ıspanak, brokoli, karnabahar, pırasa gibi sebzeleri tüketebilirsiniz. Öğün aralarında açlığınızı bastırmak için yemek yemek yerine meyve yiyebilir ve öğün aralarında bol su içebilirsiniz. Bol yürüyüş ve spor yaparak metabolizmanızı hızlandıracak ve besinlerin hızlı sindirilmesini sağlayacaksınız. Nova TeaTox Detox Çaylarını Oluşturan Bitkiler

İçeriği tamamen doğada var olan bitkilerden oluşan Nova TeaTox Detox Çayını kronik hastalığı olanların kullanması önerilmemektedir. Fakat emziren annelerin rahatlıkla tüketebilecekleri bir detox çayıdır. 28 adet sabah çayı ve 14 adet gece çayından meydana gelen Nova Teatox sabah çayı her gün, gece çayı ise 2 günde 1 tüketilmektedir.

Sabah TeaTox Detox Çayı; zencefil, rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, mate çayı, gotu kola, kafein ve ısırgan otu gibi bitkilerinden karışımından oluşmaktadır.

Akşam TeaTox Detox Çayı; çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, nane yaprağı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır. Nasıl Hazırlayabilirim?

Hazırlanışı oldukça basit olan Nova Tea Tox Detox Çayı’ndan 1 tane 1 kupa kaynamış suya atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Nova TeaTox Detox Çayını Nasıl Temin Edebilirim?

Nova TeaTox Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Bursa, Isparta, Gaziantep, İstanbul, Mersin ve birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş vererek bizlere ulaşabilirsiniz.   Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız; nova teatox, nova teatox detoks çayı, detoks çayı, detox çayı, nova, teatox, tea, sipariş, hakkında, kullanımı, hazırlanışı, nova teatox kullanımı, nova teatox hazırlanışı, kampanya, nova teatox gece çayı, nova tea tox gündüz çayı, nova teatox nasıl içilir

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.