OTTOMAN BODY NASIL KULLANILIR?

...

Güneş ışınları, akne, sivilce, menepoz, ergenlik ve sağlıksız beslenmek gibi nedenlerden dolayı cilt üzerinde kahverengi ve kırmızı lekeler oluşabilir. Zaman içerisinde tedavi edilmezse oluşan bu lekeler kalıcı hale gelebilir. Ve bu görünüşten rahatsız olabilirsiniz. Cilt problemleri hemen herkesin karşılaştığı problemlerdendir.

Cilt üzerindeki lekelerin giderilmesine yardımcı olan Ottoman Body yüzünüze ve vücudunuza uygulayabileceğiniz bir cilt maskesidir. Ottoman Body doğum sonrası oluşan lekelere ve ergenlik sonrası kalan lekelere nüfuz ederek kök hücreli iyileştirmeye yardımcı olmaktadır. Ottoman Body cildinizin sağlıklı, canlı, parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Ottoman Body tüm cilt tipleri için uygundur.  Ottoman Body cilt maskesi yoğun bitki özlerinden oluşmaktadır. İçerisinde cilde iyi gelmesi amaçlanan vitamin ve mineralleri kapsar.

Cilt yenilemeye yardımcı Ottoman Body kutusu 200 gramdır. Ottoman Body kullanımı da oldukça kolaydır hem yüzünüze hem vücut lekelerinize uygulayabileceğiniz bir cilt maskesidir. Peki Ottoman Body nasıl kullanılır? Cilt maskesini uygulayacağınız bölgenin temiz olması daha iyi olacaktır. Temiz cilde uygulanana cilt maskesi cildinize daha iyi nüfuz eder ve böylece daha etkili olabilir. Uygulamak istediğiniz bölgeye yetecek miktarda Ottoman Body cilt maskeyi ince bir tabaka cildinize sürünüz ve kurumasını bekleyiniz.  Bu işlemi haftada 2 defa uygulamanız olumlu sonuçlar alabilmenize yardımcı olabilir. Cilt maskesi kuruduktan sonra ılık su ile bolca durulayınız. Ottoman Cilt maskesi cildinizin nemlenmesine de destek olur. Ottoman Body düzenli ve önerilen kullanımda cilt problemlerinizden kurtulmanızı vaadeder.

UYARI: Ottoman Body bir ilaç değildir. Cilt lekelerini geçirmeye yardımcı olan bir cilt maskesidir. Cilt üzerinde açık yara olan bölgelere uygulamamaya dikkat edilmelidir. Göz ile temas edilmemelidir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.