Pro Care Serum İçeriği Nedir?

...

Günümüzde erkeklerin en büyük problemlerinden biri köseliktir. Öncelikle bilinmesi gereken 17 yaşına kadar çıkmayan sakal ya da bıyığın normal olmasıdır. Fakat 17 ve 20 yaş aralığında çıkmayan sakal ya da bıyık bir hastalık belirtisi olabilir. Bu yaş aralığında iseniz ve sakalınız bıyığınız çıkmıyor yani köse iseniz mutlaka doktora başvurmalısınız. Bunun dışında ailede aynı problemleri yaşayan kişilerin olması genetik bir problem olduğu için sakal ve bıyığın çıkmaması ya da geç çıkması normal bir durumdur. Fakat ergenlik döneminden sonra çıkan sakal ve bıyık bir süre sonra döküldü ise tekrar çıkması söz konusu olabilir bu gibi durumlarda gözlemi kendiniz yapmalısınız. Normal seyrinde çıkan sakal ve bıyık bir süre sonra bölgesel dökülmelere maruz kaldı ise nedeni bazı ilaçların kullanılması, vitamin eksikliği ya da strese bağlı olabilir. Doktorunuzun önerdiği ilaçları ya da losyonları kullanabilir evde doğal yöntemler ile birkaç maske hazırlayabilir ve problemli bölgeye uygulayabilirsiniz.

Pro Care Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 defa nemli olacak şekilde problemli bölgeye 5 dakika kadar masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Gün boyu kullandığınız bölgede kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce kıl çıkmayan deriye uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmesi yaşadığınız tüm problemli bölgede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum İçeriğinde Ne Var?

50 ml. Şişe içerisinde belirli bir karışımdan oluşan ve bazı özelliklere sahip pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi maddeler bulunur.

Pro Care Yan Etkisi Var mı?

İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz ve şimdiye kadar herhangi bir yan etki görülmemiştirç Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklamaya dikkat etmeniz yeterli.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Kırşehir, Samsun, İstanbul, Burdur, Ordu ve Türkiye’nin birçok ilinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Pro care, hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), İtalya(Italy), Polonya(Poland), Hollanda(Netherlands), Bulgaristan(Bulgaria), Yunanistan(Greece), İsveç(Sweden) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, sakal dökülmesi, germany sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.