PRODERM GOLD CİLT BAKIM YAĞLARI

...

Proderm Gold Cilt Bakım Yağları

Cildimizin her zaman daha doğal, daha parlak ve daha canlı görünmesini isteriz. Fakat bazen çeşitli sebeplerden dolayı cildimiz canlılığını yitirir, kurur ya da cilt üzerinde lekelenmeler meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda oluşan lekelerin giderilmesine ya da cildimizin çeşitli olumsuzluklara maruz kalmamasına yardımcı olabilecek ürünleri bularak cilt bakımımızı düzenli bir şekilde yapmamız gerekiyor.

Hamilelik, doğum, güneşin zararlı ışınları, ergenlik döneminde oluşan akne ve sivilce izleri cilt üzerinde lekelerin ve izlerin oluşmasına neden olabilir. Proderm Gold cilt bakım ürünleri, her cilt tipi için uygun olarak elde edilen ürünleri ile cildinizin zamana meydan okumasına ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Cilt üzerinde oluşan kırmızı ya da kahverengi lekelerin giderilmesinde yardımcı oluyor. Aynı zamanda cilt lekelerinin renginin açılmasını amaçlayan bir üründür. Proderm Gold Cilt Bakım Yağları ayrı ayrı üretilen ürünleri ile çeşitli cilt problemlerinizde size destek olmayı amaçlıyor. Proderm Gold Cilt Bakım yağı içerikleri tamamen bitkisel ürünlerden oluşmaktadır. Peki Proderm Gold Cilt bakım yağı çeşitleri nelerdir?

  • Leke Yağı Çil-Sil: Kırmızı veya kahverengi lekeler, çil, siyah nokta ve sivilce gibi problemlerin yol açtığı lekelerin tonunun açılmasına yardımcı olur.

  • Moroccan Argan Yağı: Cildi zararlı ışınlardan korumaya yardımcıdır. Göz çevresinde oluşabilecek kırışıklıklara engel olmayı amaçlar.

  • Botoks Kürü Yağı: Kaş kemiğinin altına, göz çevresine, bıyık ve dudak çevresine masaj yapılarak uygulanır. 7 dakika sonra etkisini göstermeyi amaçlayarak 5 ile 7 saat arasında etkisini göstermeye yardımcıdır.

UYARI: Proderm Gold Cilt bakım yağı bir ilaç değildir. Proderm Gold cilt bakım yağı bir cilt bakım ürünüdür. Göz ile temasından kaçınınız. Ürünü kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.