PRODERM GOLD VÜCUT BAKIM YAĞLARI

...

Proderm Gold Vücut Bakım Yağları

Cildimiz ve saçlarımızın bakıma ihtiyacı olduğu gibi genel olarak tüm vücudumuzun bakıma ihtiyacı vardır. Zaman içinde ilerleyen yaşa bağlı olarak ya da çevresel faktörlerden etkilenerek vücudumuzda ve tenimizde çeşitli değişimler meydana gelebilir. Bu gayet normaldir. Fakat cildimizin yıpranmaması ve geçen zamana göre sağlıklı kalması biraz da bizim elimizdedir. Gerek sağlıksız beslenme gerekse genetik yapıya bağlı olarak oluşan bölgesel yağlanmalar, selülitler ve çatlaklar sizi fazlasıyla rahatsız edebilir.

Özellikle vücudumuzda; baldır, kalça, göbek gibi bölgelerde yediklerimizden kaynaklı ya da genetik yapıdan dolayı yağlanmalar, hızlı kilo değişimine bağlı olarak selülit, çatlak ya da kırışıklıklar olabilir. Proderm Gold Vücut Bakım yağları vücudunuzun ihtiyacı olan bakımı sağlamak için üretilmiştir. Dıştan yüzeysel bir şekilde masaj yaparka uygulayabileceğiniz bakım yağlarıdır. Proderm Gold vücut bakım yağları teninizde meydana gelen farklı problemlerin çözümü olabilmek için farklı farklı ürün şeklinde üretilmiştir. Bölgesel olarak uygulayacağınız vücut yağları, düzenli ve önerilen kullanımda sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Proderm Gold vücut yağları nelerdir?

  • Anti – Selülit Yağı: Vücudumuzun karın, kalça ve basen gibi bölgelerinde meydana gelen portakal kabuğu görünümünün giderilmesine yardımcı olur. Uygulanacak bölgeye masaj yapılarak sürülmelidir.

  • Shark Cartilage Massage Oil (Masaj Yağı): Ağrı ve sızı hissettiğiniz bölgeye uygulandığında rahatlamasına destek olur. Ağrılı bölgeye masaj yaparak uygulanmalıdır. Düzenli kullanım gerçekleştirildiğinde ağrıların geçmesine yardımcı olur.

  • Vücut Çatlak Yağı: Hızlı kilo değişimlerinin ya da hamileliğin sebep olduğu çatlakların giderilmesine yardımcı olur. Uygulamak istenilen bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılmalıdır.

UYARI: Proderm Gold Vücut Bakım Yağları bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Proderm Gold vücut yağları bakım ürünleridir.  Göz ile temasından kaçınılmalıdır. Çocukların ulaşmayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.