REZENE ANASON BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

...

Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Rezene anason kaynatılarak içilen faydalı bitkiler arasındaki yerini alan bir bitkidir. Sindirim sistemi başta olmak üzere birçok rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olması amacı ile kullanılan rezene anason çayı bağırsakların hızlı çalışmasına ve rahatlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda mide kramplarının giderilmesine yardım eder.

Sakinleştirici özelliğe sahip olan rezene anason çayı, nefes darlığı, öksürük gibi hastalıkların iyileşmesinde yardımcı olur. Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) midede rahatsız edici gaz sancılarının giderilmesine yardımcı olan bir bitki çayıdır. Kalp çarpıntılarının giderilmesinde, sakinleştirmeye yardımcı olan bir çaydır. Rezene anason bitki çayı bağırsakta  meydana gelen kurt ve bağırsak solucanlarının giderilmesinde yardımcı olur. yorgunluk gidermeye destek olur. Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) ishal probleminin giderilmesine yardımcı olur.

Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içinde 20 adet rezene anason süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suyun içine 1 adet Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklendikten sonra tüketilir.  Günde 1 veya 2  defa  tüketilmesi önerilir.

UYARI: Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Rezene Anason Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir bitki çayıdır. Emziren ve hamile bayanların kullanmadan önce doktora danışmaları tavsiye edilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.