ROYAL HONEY NASIL KULLANILIR?

...

Partnerinizle olan yakınlaşmanızda yaşadığınız sorunları birçok problem tetikler. Yoğun iş stresi, sinir, yanlış beslenme, yorgunluk gibi nedenler cinsel isteksizlik gibi birçok soruna yol açabilir. Bu gibi sorunlar karşı cins ile yakınlaşmanızı olumsuz olarak etkileyebilir.

Bu durumdan şikayet ediyorsanız ve cinsel performansınızın sorunsuz olmasını istiyorsanız kimyasal ürünler yerine bitkisel ve doğal ürünler tercih ederek cinsel performansınıza katkı sağlayabilirsiniz. Bitkisel ve doğal içeriğe sahip olan Royal Honey tam anlamıyla memnuniyet sağlamayı amaçlayan bir takviye gıdadır. Sadece Malezya’da üretilen bir bal çeşiti olan Royal Honey kralların balı olarak bilinmektedir. Arap dünyasının ve Ortadoğu ülkelerinin fazlaca tercih ettiği Royal Honey cinsel performansınıza katkı sağlayarak, enerjik ve dinç hissetmenize yardımcı oluyor. Ayrıca gücünüze güç katarak gecenizin mükemmel geçmesini amaçlıyor. Afrodizyak etkiye sahip olan Royal Honey performans arttırıcı bal ile cinsel sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Peki Royal Honey nasıl kullanılır? Kralların vazgeçilmez balı olan Royal Honey’i ihtiyacınız doğrultusunda sadece gerektiği zaman kullanmak istiyorsanız, iyi performans göstermek istediğiniz gecelerde sadece 20 ya da 30 dakika önce tüketmeniz önerilir. Fakat düzenli kullanıma ihtiyacınız olan bir durumdaysanız her sabah kahvaltıdan 15 dakika ya da 20 dakika önce tüketmeniz gerekmektedir. Royal Honey enerji verici bal içeriğinde bulunan eurycoma logifolia, panax inseng, pure honey sayesinde kuvvetli hissetmenizi sağlar.  Royal Honey performans arttırıcı balın 1 kutusunda 12 adet Royal Honey  bulunur. Her biri 10 ml’dir. Royal Honey kullanmak isteyen fakat  kalp rahatsızlığı olan, tansiyonu olan kişiler kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Bu gıda takviyesinin etkisi her bünyede farklılık gösterebilir.

UYARI: Royal Honey bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.