SA 30 DAYS NEDİR?

...

Her insanın metabolizması farklıdır. Birçok insan kilo kontrolü sağlarken çeşitli diyet programı uygular. Fakat uygulanılan diyet programları her bünyede farklılık gösterir. Kimi insan fazla kilolarından kısa vadede kurtulurken kimi insan da uzun vadede fazla kilolarından kurtulabilir. Kendinize uygun diyet programını uygularken kilo kontrolüne destek olması açısından takviye gıdalar kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerden bir tanesi de SA 30 Days’tir. SA 30 Days nedir? Uyguladığınız diyet programı ve egzersizlere ek olarak kullanabileceğiniz bir besin takviyesidir. Dengeli ve sağlıklı beslenmek kilo kontrolü sağlamak açısından önemli bir yere sahiptir. Eğer metabolizmanız yavaşsa SA 30 Days kapsül, sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına ve metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olabilir.

SA 30 Days kapsül toplamda 60 kapsülden oluşmaktadır.  SA 30 Days kapsül içeriğinde; biberiye, barut ağacı kabuğu, sinir otu, rezene, funda yaprağı, çoban çökerten, kekik, mate, biberiye ve yeşil çay bulunur. İdeal kiloya ulaşmak isteyenlerin yardımcı olan SA 30 Days bu süreçte fazla kilolarınızdan kurtulmanıza destek olur. Kilo kontrolü sağlarken kullanılan takviye ürünlerin kimyasal olmamasına dikkat edilmelidir. SA 30 Days kapsül kullanımı; sabah kapsülünden hergün 1 sabah kahvaltılardan yarım saat önce bol su ile içilmelidir. Gün içinde hareket etmeye ve bol su tüketmeye özen gösteriniz. SA 30 Days kullanımında beslenme düzeninizi tamamen değiştirmenize gerek yoktur. Akşam kapsülünden ise akşam yemeklerinden yarım saat önce sadece 1 kapsül bol su ile tüketiniz. SA 30 Days kullanımı düzenli olmalıdır. Düzenli kullanıldığında olumlu sonuç elde etmenizi amaçlar.

UYARI: SA 30 Days kapsül bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. SA 30 days kilo kontrolüne yardımcı bir gıda takviyesidir. Hamile ve emziren bayanlar kullanmadan önce doktoruna başvurmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.