Saf Fas Yağı Naturel Organic Nedir ? Faydaları Nedir ?

...

Saf Fas Yağı Naturel Organic Nedir ?

Fas kadınlarının uzun yıllardır güzellik sırrı olan fas yağı bir çok faydası bulunan bir yağdır. fas yağı cilt problemlerinden tutunda saç problerimine bir çok alanda kullanılan bir yağdır. Nasıl Sipariş Verebilirim ?

fas yağı kullanım alanı oldukça fazla ve tüm dünyada bilinen kullanılan bir yağdır ve kadınların güzellik sırrı olarak bilinir. fas yağı faydaları oldukça fazladır. sizde saç maskesi olarak kullanılan cilt sorunlarına giderilmeye yardımcı olan fas yağını deneyin.

İçeriği ; Protein, C vitamini, E vitamini, Vitamin (B1), B2 vitamini, Niasin (B3 Vitamini), B6 Vitamini, Folat (B12 Vitamini), Pantotenik Asit (B5 Vitamini), Kolin (B9 Vitamini), Oleik Asit (Omega 9), Linoleik Asit (Omega 6) içermektedir.

Fas Yağı Kullanımı ; Birkaç damla avucunuza dökerek ovalayın ve saçlarınızda gezdirin. Kafa derinize hafiften ıslanacak şekilde masaj yapınız.  Saçlarınızı ılık bir havlı ile örtün ve yaklaşık 30 dk bekleyiniz. Sonrasında saçınızı şampuanla yıkayınız.

Cilt Bakımı 

Fas yağını bütün vücudunuza yatmadan önce uygulayınız. Kuru cildin beslenmesinde yardımcı olabilir.

Saç Bakımı 

Fas yağı geleneksel olarak saç maskesi ve saç düzenleyici olarak kullanılmaktadır. Haftada 1-2 kere yoğun terapi yapabilirsiniz. İlk önce fas yağını avucunuz ile ısıtarak saça bol miktarda uygulayınız. Kafa derisine oval hareketler ile masaj yağınız. Saçınızı ılık ve bir havlu ile örtün, 30 dakika boyunca böyle bekleyin ve saçınızı yıkayın.

Masaj Uygulaması

Masaj içinde son derece uygun bir ürün olan fas yağı, tercihen duştan sonra temiz vücuda avuç içinde ısıtılarak uygulanması etkili sonuçlar verir.

Tırnak Bakımı

Fas yağı ve limon suyunu eşit miktarda olarak bir karışım oluşturun ve parmak uçlarınızı bu karışıma batırın. Tırnakların sağlıklı bir biçimce kalması için hafada 1 kere bu karışımı 15 dakika boyunca uygulamak yeterli olacaktır.

Yüz Bakımı 

Temizlenmiş bir yüze sadece bir kaç damla uygulamak yeterli olacaktır. Gün içerisinde gece yatmadan önce yüze uygulanabilir. Parmak ucunuza bir kaç damla fas yağı damlatın ve parmaklarınızı birbirine sürterek yağın biraz ısınmasını sağlayın. Parmaklarınız ile bütün yüz bölgesine nazikçe masaj yaparak fas yağını yüzünüze uygulayınız.

Türkiye Sipariş ; Düzce , Edirne , Adana gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Avrupa Sipariş ; Bulgaristan , İrlanda , İzlanda vb. Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; fas yağı nasıl kullanılır , fas yağı sipariş ver , fas yağı , fas yağı nereden bulurum , fasyağı kullanıcı yorumları fas yağı naturel organic , fas yağı kullanımı , fas yağı içeriği

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.