Santelife İçerisinde Bulunan Sebze ve Baharatlar

...

Fazla kilolar belkide en çok ayaklarımızı zorluyor. Zaman geçtikçe alınan fazla kilolar artmaya devam ettikçe bu durumun yükünü taşımaya çalışan ayaklarımız bir süre sonra pes etmek zorunda kalıyor. Tüm bedenin yükünü taşıyan ayaklarla bir süre sonra birtakım problemler yaratarak neredeyse yürümemize engel oluyor.  Şişmanlık sadece ayaklarımızı etkilemekle kalmayıp, iskelet ve kas üzerinde ağır yüke ve kalça, bacak, omurga eklemlerinde kireçlenmeye neden olabiliyor. Bu nedenle kilolu kişilerin ağrıları sebebiyle yürümeleri kısıtlanarak daha fazla kilo almasına sebebiyet veriyor. Ayak ve bacak problemleri çeken kilolu kişilerin ilk başta mutlaka bir doktora giderek muayene olması ve diyetisyenden yardım almasını öneririz. Bunun dışında ayak ve bacak sağlığı, fazla kiloların atılması için mutlaka yürüyüş yapmalısınız. İlk başlarda sizi yorabilecek olan bu yürüyüşlere başlarken, ilk hafta 20 dakika yavaş tempoda sonraki hafta, 30 dakika daha tempolu bir şekilde yürüme programı hazırlayarak zamanla hem yürüyüş sürenizi hem temponuzu arttırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken günlük yürüyüşlerinizi mutlaka atlamamanız ve yürüyüş yaparken çok fazla dinlenmeden aralıksız yürümeye çalışın.

form aronia çayı

Santelife Nedir ve Nasıl Tüketilir?

İçerisinde birçok baharat ve sebzenin kurtulması ile oluşan Santelife form çorbası 21 günlük uygulanmak üzere olup, günde 1 adet akşam yemeklerinden 15 dakika önce hazırlanarak tüketilmesi önerilmektedir. Hazırlaması oldukça basit ve zahmetsiz olan Santelife, 250-300 ml. miktarında kaynamış su içerisine 1 adet Santelife form çorbası atarak birkaç dakika demlenmesini bekleyin ve daha sonra için.

Santelife Form Çorbası içerisinde; domates, sarımsak, maydanoz, soğan, lahana, yeşil biber, brokoli, kırmızı acı biber, kereviz, zencefil, karabiber, kimyon gibi bazı sebze ve baharatların kurutulmuş hali bulunmaktadır. Ayrıca 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbası bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbasını Nereden Bulurum?

Santelife form çorbasına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Adana, Hatay, Erzurum, İstanbul, Erzincan, Konya ve Türkiye’de birçok şehrimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Santelife form çorbasını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, İrlanda, İsveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

weight-loss

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.