Slim Caps Ne İşe Yarar?

...

Slim Caps Ne İşe Yarar?

Slim caps, 30 adet gece 30 adet gündüz kapsülü olmak üzere iki farklı kapsülden oluşan bir üründür. Kapsüller düşünüldüğü gibi toz ilaç formunda değil sıvı formda üretilmiştir. İlk olarak Amerika’da kullanımı yaygınlaşan ürün Türkiye’de de kendini göstermeye başlamıştır.

Slim Caps Nedir?

Slim caps nedir ” son dönemlerde en çok merak edilen konudur. Slim caps metabolizmanızı hızlandırmaya katkı sağlayacak olan bir üründür. Bu sayede vücudunuzun enerji harcama isteği artar. Normal şartlar altında vücudunuz ortalama 1200 kaloriye ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacın fazlası yakıldığında kilo vermeye başlarsınız.

 Slim caps kullanım zamanına uygun olarak kullandığınızda iştahınız azalmaya başlar. Böylece günlük almanız gereken kalori miktarı düşer. Bu süreçte Slim Caps metabolizmanızı hızlandırarak enerji ihtiyacını arttırır. Bu durumda vücudunuz enerji isteği için harekete geçer. Az kaloriden sağlayamadığı enerjiyi yağları  parçalayarak almaya başlar. Düzenli kullandığınız da inatlaşmış bölgesel yağlarınızın nasıl eriyip size enerji olduğunu göreceksiniz.

Slim caps kullandığınız sürece gece atıştırmalarınız üzerindeki olumlu etkisini de göreceksiniz. Eğer atıştırmayı seven,  gece yemek yeme alışkanlığı olan ve kan şekerinizin sizi kontrol altına aldığını düşündüğünüz bir durumda iseniz slimcaps sizin için biçilmiş kaftan.  Hem iştahınızı azaltacak , hem kalori yakımını arttıracak hem de  gece uyurken bile metabolizmanızı çalıştıracak bir yol arkadaşı bulamazsınız. Kilo verme sürecinde en önemli olan motive olmuş ruh ve sizi yağlarınızdan daha hızlı kurtarmayı sağlayacak olan arkadaş slimcaps  yanınızda olacak.

Slim Caps Nasıl Kullanılır?

Slim caps sıvı formda üretilen kapsüllerden oluşan bir üründür. İçinde 30 adet pembe gündüz kapsülü, 30 adet mavi akşam kapsülü bulunmaktadır. Pembe olan kapsülü sabah uyanır uyanmaz alacaksınız.  Mavi olan kapsülü ise akşam yemeğinden 2 saat önce alabilirsiniz.

Sabah içtiğiniz pembe kapsül size gün içinde ortalama 400 kalori yakımına fayda sağlayacağı gibi akşam tüketeceğiniz mavi kapsül de size uyurken 300 kalori yakımı sağlayacak içeriğe sahiptir. Düzenli kullanımda en etkili sonuç alabileceğinizi unutmayın.

Türkiyeden Slim Caps Nasıl Sipariş Verebilirim?

Türkiye’nin her noktasından il, ilçe, köy fark etmeksizin ürüne ulaşabilirsiniz. kolay ödeme seçenekleri şu şekildedir ; UPT,WESTERN UNİON, KREDİ KARTI, HESABA HAVALE, MONEY GRAM,RİA EXPRESS,İBAN NUMARASINA HAVALE, İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE ÖDEME, PTT İSME HAVALE, İSME HAVALE seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Avrupadan Slim Caps Nasıl Sipariş Verebilirim?

Slim caps bütün Avrupa, Asya, Afrika, Uzakdoğu, Ortadoğu gibi pek çok ülkelere gönderim sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde slim caps ürününü sipariş vermek istiyorsanız WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollara seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa ve Tüm Dünya ülkelerinden de kolay ödeme seçeneğimizde şu şekildedir ; UPT,WESTERN UNİON, KREDİ KARTI, HESABA HAVALE, MONEY GRAM,RİA EXPRESS,İBAN NUMARASINA HAVALE, İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE ÖDEME, PTT İSME HAVALE, İSME HAVALE seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.