Sun Slim Güneş Yağı, Güneşlenirken Zayıflayın

...

Yaz aylarında çoğumuzun  en büyük iki problemimiz  fazla kilolar ve güneş yağımızı nasıl seçeceğimizdir.  Bugün size bu iki sorunumuzu daSun Slim Güneş Yağı çözebilecek bir ürünü inceleyeceğiz. Hem güneşten hem de fazla kilolardan korunmanıza yardım eden bu ürün hakkında aklınıza takılabilecek soruları cevaplamaya çalışacağız.

Sun Slim öncelikli olarak 30 faktörlük koruma sağlayan bir güneş yağıdır. Bu faktör sizi güneşten korumak için oldukça yeterli bir  faktördür. Bu sayede güneşin zararlı etkilerinden korunmuş olursunuz. Uzun süreli doğal bir bronzluk sağlamaktadır, aynı zamanda cildinize bakım yaparak nemlenmesini sağlar. Parfüm içermez, kolayca sürülür ve deri tarafından kolayca emilir. Güneşten korunmak için 20 dakika önce sürmeniz yeterli olacaktır.

Bu ürünün sıkılaştırıcı ve zayıflamaya yardımcı etkisi hakkında konuşmak gerekirse içerisindeki kahverengi yağ sayesinde vücudunuzdaki yağ hücrelerinin harekete geçmesine yardımcı olarak yerleşik yağlarınızın yakılmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur. Bu sayede hem yağ yakarsınız hem de cilt bakımınızı yaparak güneşten korunursunuz ve böylelikle doğal bir şekilde hızla zayıflarsınız. Bu bakımdan bu ürünü yaz aylarında plajlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sun Slimin kullanımı ise sıradan güneş yağlarından çok farklı değil. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yağı cildinize ufak hareketlerle ve masaj yaparak uygulayın. Yoğun bir yapısı olduğu için az bir miktar ile çok fazla bölgeyi koruyabilirsiniz. Yoğun olarak değil az bir miktarlarla vücudunuza uygulayın. Her güneş yağı gibi denize girip çıkıldığında yenilenmesi gerekmektedir. Bu ürünle hem tatilin hem de zayıflamanın tadını çıkarabilirsiniz!