Tatilde Bitkisel Karışımla Bronzlaşın

...

images (2)Bayram tatiline sayılı günler kala, kimimiz bayramı sevdikleri ile aileleri ile geçirecek, kimimiz de yine aileleriyle veya arkadaşlarla bayramı fırsat bilip tatil yolunu tutacağız. Bu yüzden herkeste farklı telaşlar başladı, bunlardan bir kısmı kıyafet telaşı, bir kısmı hızlı kilo vermek telaşı içindeler ama ya tatile gittikten sonra çok kısa olan bu tatil dolayısıyla insanlar bronzlaşmak ve tatile gittiklerinin belli olmasını istiyor. Ama bu kadar kısa bir sürede nasıl bronzlaşabileceklerini bilmiyorlar.

Bu yüzden sizlere çok güzel ve doğal hem de sağlıklı birkaç önerim olacak; doğal yollarla hem cildinizi koruyup hem de sağlıklı bronzlaşabilirsiniz. Susam yağı, kayısı yağı ve tatlı badem yağı ile bronz görünümünüzü sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da devam ettirmek için bazı bitkisel kürler uygulayabilirsiniz. Bu bitkisel kürleri uygulayarak istediğiniz şekilde bronz bir tene sahip olabilirsiniz. Kaç yaşında olursanız olun her kadının idealinde bronz bir ten yatar. Hem gittiğiniz bu tatili fırsat bilip bu işi kolayca başarabilirsiniz.

Bunun için kayısı yağı, kakao yağı, havuç yağı, buğday yağı, susam yağı kullanılıyor ancak formülü önemli; önce güneş koruma faktörlü kremi sürüp 1-2 saat güneşte kalın sonra bu yağlar bitkisel bronzlaştırıcı bu yağları sürün ve uygulama saatinin 16.00 ile 17.00 arasında olmasına dikkat edin. 3- 4 gün içerisinde sonuçtan memnun kalacaksınız. Bu yağın kullanımı sırasında 3-4 gün bekleyin.

Bronzlaşmak için büyük çaba harcayanlar için yapılan bu karışım ile kolay bir şekilde bronzlaşabilirsiniz ancak güneşin zararlı ışınlarından ve tahribatından da korunmak için besinlerinizi ona göre seçmelisiniz. B5 ve C vitaminli besinler tüketmeye özen göstermelisiniz. Domates, kavun, dereotu, ıspanak, kayısı bol bol kullanmanız gereken besinler arasında yer alıyor.