Tereson Sprey Nedir?

...

Ter bezlerinin normalden hızlı çalışması sonucu oluşan aşırı terleme problemi toplumda sık görülen kişilerin şikayetçi olduğu konulardan biridir. Derinin altında yer alan ve neredeyse tüm vücutta bulunan ter bezleri  bazı bölgelerde normalden çok daha hızlı çalışarak bizim aşırı terlememize neden olur. Özellikle koltuk altı, avuç içi ve ayaklarda görülen aşırı terleme problemleri hem kişiyi rahatsız ederken hemde çevrenin bu durumdan rahatsız olmasına neden olmaktadır. Özellikle ayaklarda oluşan aşırı terleme problemi aynı zamanda ayakların kötü koku yaymasına ve bu nedenle çevredeki kişilerin bu kokudan rahatsız olmasına neden olur. Eskiye nazaran artık daha fazla tedavi imkanı sunan teknoloji yine aynı şekilde aşırı terleme problemi yaşayan ve bu durumdan şikayetçi olan kişilerin bazı tedavi yöntemleri ile şikayetlerini en aza indirmeleri mümkün. Eğer sizde aşırı terleme problemi yaşayan biriyseniz en kısa zamanda doktorunuza başvurarak bu konuda destek alabilirsiniz.

Tereson Sprey İçeriği ve Kullanımı

Ayak kremi ve sprey olmak üzere iki çeşit üründen oluşan Tereson, farklı bölgeler için kullanılan bir üründür. Tereson spreyi problemli olan avuç içi, koltuk altı ve diğer bölgelerde kullanabileceğiniz gibi Tereson ayak kremini, sadece ayaklarınızda kullanabilirsiniz.

Tereson Sprey Kullanımı: 50 ml. Şişe içerisinde ve kolay kullanım için sprey olarak üretilmiş olan tereson sprey her gece yatmadan önce kullanılır. Tereson spreyi kullanmadan önce uygulanacağı bölgeyi mutlaka yıkayıp iyice kurutun. Ertesi sabah Tereson uyguladığınız bölgeyi yıkayıp temizleyin. Bu nedenle Tereson spreyi sadece gece yatmadan önce problemli bölgeye uygulayın. Bunun dışında aşırı olmayacak şekilde yeterli miktarda kullanmanız önerilmektedir.

Tereson Ayak Kremi Kullanımı: 50 ml. miktarda olan Tereson ayak kremini ayaklarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra tüm ayağınıza ve özellikle parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürerek yedirin. Daha sonra normal ya da pamuklu bir çorap giyin ve kremin emilmesini sağlayın.

Tereson Yan Etkileri Nelerdir?

Öncelikle hassas cilde sahip biriyseniz ve ciltte herhangi bir tahriş meydana gelirse o bölgeyi mutlaka yıkayın. Hasarlı, tahriş olmuş ve yeni tıraş edilmiş cilde uygulamayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol su ile yıkayıp doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Bunun dışında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Tereson Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Hatay, Çorum, Bilecik, Zonguldak, Bolu ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Tereson temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Teresona sahip olabilirsiniz.

Tereson Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Tereson Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İngiltere, Kanada, Norveç, İsviçre, Belçika ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
tereson, tere son, tereson nedir, tereson nereden bulurum, tereson fiyat, tereson yan etkileri, tereson zararlı mı, tereson satış noktaları, tereson satın al, tereson kampanya, tereson en ucuz, tereson içeriği, tereson krem, tereson Ankara, tereson ayak kokusu kremi, tereson ayak kokusu kremi kullananlar, tereson ayak kokusu, tereson al, avrupa, sipariş, tereson avrupa, tereson almanya, tereson germany order, ayak kokusu, ayak kokusu nasıl geçer, ayak kokusunu nasıl önlerim

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.