TİTANBOR KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

...

Titanbor Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Son zamanların tasarruf sağlayan buluşlarından olan Titanbor ürünü araba tutkunlarının gözdesi oluyor. Titanbor ürünü araç tasarrufu sağlamak ve aracın performansını arttırmak için üretilmiş olan bir üründür. Ünlü petrol şirketlerinin, piyasaya sürülmesine engel olmaya çalıştığı Titanbor ürünü işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak ürünler arasında yerini alıyor.

Yakıt tasarrufunu sağlamayı amaçlayan Titanbor LPG’Lİ ARAÇLAR HARİÇ her araçta kullanılabilen bir üründür. Titanbor 2’li setten oluşan yağ formuna sahip bir üründür. Titanbor Amerika ve Avrupa’da binlerce kişiye satılarak kişilerin tasarruf etmesine yardımcı olduğu bir üründür. Titanbor ürününün kullanımı oldukça basittir. Özellikle kamyon, dolmuş ve taksi şoförlerinin tercihi Titanbor olmuştur.

Titanbor Kullanımı Nasıldır?

2’li sette bulunan ürünlerden bir tanesi aracın motoruna konularak daha az benzit ya da mazot gibi yakıt yakılmasında tasarrufa yardımcı oluyor.  Setin 2. Ürünü ise benzin deposuna dökülerek beygir gücünü yükseltiyor.  Böylece aracın performansının artması desteklenmiş oluyor.  Titanbor ürünü aracınızın gücünü %45 daha arttırmayı amaçlayan bir üründür. Modifiye tutkunlarınında bildiği NOS yani nitro oksit sistemi ile N2O nitro oksit maddesini birbirinden ayıran ve yatık köklerinde hava yerine oksijen yakılmasını sağlayarak araç yakıtının normalden daha fazla güç vermesine yardımcı olur. Peki Titanbor kullanıcı yorumları nelerdir?

“Ben aracımı yeni aldım modeli yüksek olduğu için yakıt daha fazla yakıyordu. Titanbor kullandıktan sonra yakıtım daha uzun vadede yakıyor.” Caner Yalçın

“Bazen iş dolasıyla şehir dışına çıkıyorum. Titanbor benim için maddi anlamda büyük bir kolaylık oldu.” Erkan Sanır

“Ben taksi şoförüyüm. İşim yoğun oluyor ve yakıt sıkıntısı oluyordu. Titanbor maddi anlamda tasarruf etmemi sağladı.” Yusuf Güleç

UYARI: Titanbor ürünü bir ilaç değildir. Yakıt tasarrufu sağlayan bir üründür. LPG’li araçlarda kullanılmaz. Dikkatli kullanım gerektirir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.