TRİBULUSLU MACUN FAYDALARI

...

Çeşitli sebeplerden dolayı karşı cinsle olan yakınlaşmalarınızda sorun yaşıyor olabilirsiniz. Cinsel performans eksikliğinde kendinize olan güveniniz eksilebilir. Tabi ki de bu utanılacak bir problem değildir. Çoğu insan aynı sorun ile karşı karşıya kalmaktadır.

Performans eksikliği, cinsel isteksizlik , iktidarsızlık ve enerji düşüklüğü gibi problemler yaşıyorsanız Tribuluslu Macun size bu konuda destek olacak bir üründür. Tribuluslu Macun bir gıda takviyesidir. Erkeklerin ve kadınların rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Özel ve doğal içeriği sayesinde gücünüze güç katmayı amaçlayarak üretilmiştir. İçeriğinde;  demir dikeni,  epimedium, çiçek balı, harnup pekmezi, gingko biloba, cüce palmiye, polen, aru sütü, havlıcan, kırmızı ginseng , dut pekmezi ve zencefil bulunur. Tribuluslu Macunun etkileri birden fazladır. Gece hayatınızda yaşadığınız olumsuz etkileri ortadan kaldırarak karşı cinsle yakınlaşmalarınızın sorunsuz olmasını sağlayabilirsiniz. Performans macunu olan Tribuluslu Macun bu problemlerle başa çıkabilmenizde size yardımcı olan bir besin takviyesidir.

Tribuluslu Macun Faydaları;

  • Cinsel isteğinizi ve gücünüzü arttırmaya yardımcı olur.
  • Cinsel ilişkinizin süresinin uzamasında destek olur.
  • Yorgunluk hissinizi ortadan kaldırarak daha enerjik hissetmenize yardım eder.
  • Cinsel organdaki hissiyatı arttırarak yakınlaşmalardan daha haz almanıza yardımcı olur.
  • Erkek spermlerini ve kadınların üreme sistemlerini geliştirmeye yardımcı olur.
  • Erkek cinsel organındaki sertleşme probleminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
  • Çabuk bir şekilde erkesiyon olmanıza yardımcı olur.
  • Kan basıncınızın düzelmesine yardımcı olur.

Tribuluslu Macun Kullanımı: 43 gram ve 230 gram’lık iki seçeneği bulunmaktadır. Sabahları aç karnına sadece 1 çay kaşığı kadar tüketmeniz önerilir. Cinsel performans arttırmaya yardımcı macun isterseniz akşaç yemeklerinden sonra veya gece yatmadan önce tüketebilirsiniz.

UYARI: Tribuluslu Macun bir ilaç değildir. Cinsel performans arttırmaya yardımcı bir üründür. Kalp hastaları, hamile ve emziren bayanlar kullanamaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.