Ünlülerin Güzellik Sırları

...

Unlulerin Guzellik SirlariÜnlüler yaşları ilerlese de doğum yapsalar da her zaman güzel görünmeyi başarıyorlar. Peki bu güzelliklerinin sırları neler? Hepimizin evinde bulunan kolayca yapabileceğimiz şeylerle güzelliklerini korumaya başaran güzellerin, güzellik sırlarını bu yazımızda konu edindik. Bu tavsiyelerimiz sayesinde siz de güzelliğinizi ünlüler gibi yıllarca koruyabilirsiniz.

Victoria Secret meleği Miranda Kerr güzelliğiyle herkesi büyüleyen inanılmaz bir manken. Ancak bu popüler yıldız cildini taze tutmak için kuşburnu yağı kullanıyor. Kuş burnu yağı cildi yumuşatıyor ve nem dengesini korumasına yardımcı oluyor. Bu sayede cildini sürekli canlı tutuyor. Göz kapaklarının canlı durması içinde dudak merhemini göz kapaklarına ve göz çevresine uyguladığını belirtiyor. Böylelikle gözlerinde yorgunluk emaresi görünmüyor. Ünlü model kirpiklerini daha kıvrık ve uzun göstermek için de çay kaşığı kullandığını söylüyor. ,

Boyalardaki kimyasallardan korunmak için Çağla Şikel’in saçlarını külle boyadığını biliyor muydunuz? Külle saçlarını yıkadığını ve saçlarının yeşile döndüğünü söyleyen Şikel saçlarının renginin bu aşamadan sonra çok parlak ve çok diri gözüktüğünü söylüyor. Zaten siz de Çağla Şikel’in saçlarının güzelliğinin farkına varmışsınızdır. Güzel sanatçı cildi için ise argan yağını kullandığını ve çok faydasını gördüğünü belirtiyor. Böylelikle cildi diri kalıyor ve nemini koruyor.

Sandra Bullock kırklı yaşların sonlarında olmasına ragmen hala 20 yaşında ki cildini muhafaza etmesi ise hayret uyandırıyor. Sandra Bullock günde 2 adet yeşil elma yemeden yapamadığını ve cilt güzelliğinin buna bağlı olduğunu belirtiyor. Üstelik oscarlı oyuncu günlük spor yaparak fiziğini koruyor. Güzelliği korumak için yağlı yemeklerden uzak durup, günlük yürüyüşlere çıkıyor. Beyonce ise verdiği 10 kilo ardından vücudunun sarkmasından korktuğu için günde en az yarım saat masaj yaptırıyor.