Uzamax Buhara Nedir?

...

Toplumda birçok kişide görülen şikayetlerden biride aşırı boy kısalığıdır. Özellikle bayanların şikayetçi olduğu bu durum aslında erkeklerde de azımsanmayacak kadar fazladır. Genel anlamda yeteri kadar beslenmeme, genetik nedenler, gelişim bozukluğu gibi sebeplere bağlı olarak gelişen kısa boyluluk kimi zaman ergenlik döneminde biranda boy uzaması ile normale dönerken bazı kişilerde aksine hiçbir değişikliğin olmadığı görülmüştür. Kısa boylu olmanın özellikle etkili olduğu durumlardan biride genetik nedenlerdir.

Özellikle hem annenin hemde babanın kısa boylu olması çocuklarında kısa boylu ihmalini oldukça yüksek tutmaktadır. Ancak anne ve babanın uzun boylu olmasına rağmen çocukların kısa boylu olması ise bazı gelişim bozukluklarının olduğunu göstermektedir. Bu gibi durumlarda doktara danışmanız en sağlıklı yöntem olacaktır. Bunun dışında kısa boylu olan çocukların spor yapmaları, sıçrama hareketleri, ip atlama, basketbol oynama, hoplama zıplama hareketleri boyu en çok uzatan egzersizlerdendir. Özellikle bu hareketlerin ergenlik döneminde ve gelişimin hızlı olduğu dönemde yapılması oldukça etkilidir.

Uzamax İçeriği ve Kullanımı

Bitkisel ve doğal besinlerin bir araya gelmesi ile oluşanuzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Kapsül ve Uzamax Toz Kullanımı

Uzamax Toz: 5 yaşından küçükler günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Kapsül: 1 aylık kullanım için olan bir kutu uzamax kapsül içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanmalısınız.

Uzamax Yan Etkisi Var mı?

İlaç olmayan ve sadece bitkisel gıda takviyesi olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nereden Bulurum?

En avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Edirne, Yozgat, Karaman, Tekirdağ, Giresun, Denizli, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa’da Nereden Bulurum?

Uzamax Avrupa’da nereden bulurum? Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya, Bulgaristan, Norveç, Sırbistan, Karadağ, Bosna-Hersek ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.