VARİSON KREM NEDİR?

...

İş temposu, sürekli masa başında oturmak, ağır yük taşımak, hamilelik, kilolu yapıya sahip olmak ve sürekli ayakta kalmak gibi nedenlerden dolayı bacaklarda varis oluşumu meydana gelebilir. Varis başlangıcı fark edildiği zaman ilerlememesi için önlem alınması gereklidir.

Cerrahi tedavilerle dahi sonuçlanabilen varis rahatsızlığının önüne geçebilmeniz için size destek olan Varison Krem nedir? Varis problemine karşı yardımcı bir üründür.  Doğal içeriğe sahiptir. Kafein, esansiyel yağ, limon soya, bal, mabet ağacı, pelin, mentol, Hindistan cevizi, at kestanesi, huş ağacı yaprakları, ısırgan otu, papatya ve troxerutin bulunur. İçeriği sayesinde bacaklarda kılcal damarların şişmesine ve örümcek ağı görünümünün geçmesine yardımcı olur. Varis probleminin ilerlemesinin önüne geçerek durmasına destek olur.  Varisli bölgelerdeki ağrıları ve karıncalanma hislerinin geçmesine yardımcı olur. Varis problemi ilerlediğinde yürümekte zorlanabilirsiniz ve ağrılar fazlasıyla rahatsız edebilir. Varis probleminin ortadan kaldırmak için ağrılı acılı tedavi yöntemlerine gerek olmadan Varison Krem sayesinde bu problemden kurtulabilirsiniz. Varison Krem varis rahatsızlığının ilerlememesi ve oluşan varisleri gidermeyi amaçlayarak üretilmiştir.

Varison Krem kullanımı da oldukça kolaydır.  Diğer kremlerle aynı şekilde sürülerek kullanılır. Varis gidermeye yardımcı krem Varison bacaklardaki ağırlık hissinin hafiflemesine destek olur. Krem formunda olan Varisonu haftada 2 defa sabah veya akşam sürülmelidir. Bacaklardaki varisli bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak sürebilirsiniz. Varison krem düzenli ve önerilen şekilde kullanılmalıdır. Kullanıcıları tarafından memnuniyetle kullanılan Varison varis gidermeye yardımcı krem düzenli kullanım sonunda olumlu etki bırakmayı amaçlar.

UYARI: Varison Krem bir ilaç değildir. Varis gidermeye yardımcı bir üründür. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Göz ile temasından kaçınınız. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.