VOOX SİYAH MASKE NEDİR?

...

Bakımlı bayanların önem verdikleri şeylerden bir tanesi de ciltleridir. Tüm bayanlar bebek gibi bir cilde sahip olmak ister. Fakat bazı yüzlerde genetiğe bağlı, düzensiz beslenmeden kaynaklanan ya da gün içinde yüzün kirli havaya maruz kalması nedeniyle ciltte sivilce ve akne oluşumları meydana gelebilir. Daha sonrasında da sivilce ve akneler ciltte lekeye dönüşebilir. Bayanlar ciltte meydana gelen bu deformasyonların kolay çözüm yollarını ararlar.

Genellikle dıştan tedavi yöntemlerini yani cilt temizleme suları, tonikler veya maskeler gibi ürün kullanmayı tercih ederler. Voox Siyah Maske de bunun için üretilmiş bir üründür. Voox Siyah Maske yüzdeki siyah nokta ve beyaz noktaların giderilmesine yardımcı olduğu gibi aynı zamanda Voox siyah nokta giderici iyileştirici özelliği sayesinde birçok lekenin giderilmesine ve onarılmasına yardımcı olur. Hiçbir bayan yüzünde sivilce ve akne görmek istemez. Bayanların kullanabileceği gibi erkeklerinde kullanması mümkün olan Voox Siyah Maskesivilce giderici özündeki bitki ve mineraller sayesinde cildinizin onarımına yardımcı olur.

Voox Siyah Maske İçeriğinde; Biberiye yağı, güvercin ağacı özü, jojoba yağı özü, okaliptus yağı bulunur. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde cildinize canlılık ve parlaklık verir. Siyah noktalar ve yağ bezeleri ile savaşarak yok olmalarına yardımcı olur. Cildinizdeki deformasyonların onarılmasını sağlar. Gözeneklerinize girerek oraya yerleşen siyah nokta ve beyaz noktalarla mücadele eder.

Voox Siyah Maske Kullanımı; Uyumadan önce Voox Siyah Maskeyi ince bir tabaka halinde yüzünüze sürünüz. 30 saniye beklettikten sonra maskeyi cildinizden yavaşça soyunuz. Daha sonra cildinizi ılık ve bol su ile yıkayınız. Haftada 3 gün kullanabilirsiniz.

UYARI: Maskenin gözle temas etmesinden sakınınız. Yüzünüzü bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Eğer cildinizde ciddi yaralar gibi rahatsızlıklarınız varsa doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.