White Shot Diş Beyazlatıcı Bant

...

Daha neşeli, daha mutlu ve daha pozitif görünmemizi sağlayan gülüşümüz  bu nedenle hepimiz için oldukça önemli durumlardan biri olmuştur. Gülüşümüzün bir parçası olan dişlerimiz ise bu gülüşün ne kadar sağlıklı olduğunu bizlere göstermiştir. Ancak kimi zaman yeteri kadar beyaz olmayan dişlerimiz gülüşümüzün kalitesini düşürerek yeteri kadar mutlu gözükmemize ve hatta çekingen gülüşler sergilememize neden olmaktadır. Birçok neden bağlı olarak ortaya çıkan diş sararmaların en büyük nedeni ise yeteri kadar korunmamış yani yeteri kadar fırçalanmamış olmasıdır. Tüm yediğimiz besinlerin bir kalıntısını taşıyan dişlerimiz yeteri kadar temizlenmediği taktirde besinlerin daha çok asitlenerek diş üzerinde sararma, leke ve hatta çürüklerin oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle daha sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olabilmek için dişlerinizi belirli aralıklar ile fırçalamaya özen gösterin.

White Shot Diş Beyazlatıcı Bant İçeriği ve Kullanımı

Daha çok sararan diş probleminden şikayetçi olan kişilerin tercih ettiği ve bu nedenle diş beyazlatma yöntemlerinden sıklıkla başvurulan yöntemlerden biride white shot olmuştur. White shot özellikle dişlerinin sık sık sararmasından yakınan kişilerin kullanmayı tercih ettiği diş beyazlatma yöntemidir. Farklı kullanım özelliği olan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan ve kolay kullanım özellikleri bulunan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Diş Beyazlatma Setinin İçeriği

Diş beyazlatma bantlarının bir araya gelerek set halinde satılmasını sağlayan White shot içerisinde; 14 adet alt dişler için, 14 adet üst dişler için toplamda 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 1 kutusu 14 günlük kullanım için olan White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır. Şimdiye kadar hiçbir yan etkisi görülmemiş olan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanmayı tercih ettiği White shot  belirli özelliklere sahip şeffaf diş beyazlatma bantlarından meydana gelmektedir.

White Shot Bantları Nasıl Kullanılır?

Yapışkan özelliği ile diş üzerine kolayca yapışması düşünülmüş ve bu nedenle bant şeklinde üretilmiş olan white shot, kolay kullanımı nedeniyle gün içerisinde istediğiniz saatte kullanabileceğiniz bir üründür. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot Diş Beyazlatma Bandı Nerede Satılır?

En uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Çorum, Hakkari, Mersin, Osmaniye, Konya, Tekirdağ, Giresun, Nevşehir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Diş Beyazlatma Bandı Avrupa’da Nerede Satılır?

Kampanyalı ürün imkanları ile birlikte Almanya, Londra, Hamburg, İtalya, Roma, Lüksemburg, Berlin, Amsterdam, Fransa ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot diş beyazlatma bantlarına sizde sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler, diş beyazlatma bantları, diş beyazlatma cilası, diş beyazlatıcı bitkisel çözüm, diş beyazlatma evde çözüm, diş beyazlatıcı formüller, avrupa, white shot avrupa, avrupa sipariş, avrupada nerede bulurum, diş sararması, dişler neden sararır, diş beyazlatma tedavisi, evde diş beyazlatma, kolay diş beyazlatma yöntemleri

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.