YARA TOZU NASIL KULLANILIR?

...

Vücudumuzda çıkan yaraların birçok sebebi vardır. Dış etkenlerden kaynaklanan yaralar ve bir de çeşitli rahatsızlıklar veya sağlıksız beslenmeden ötürü oluşan yaralar vardır. Bir yaranın iyileşme süreci en az 1 haftayı bulurken, 6 haftada iyileşemeyen yaralar için mutlaka hekime başvurmak gerekir. Ciltte çıkan yaralar için üretilen  Froximun yara tozu içeriğinde etkin madde olan clinoptilolite bulunur. Clinoptilolite maddesi ileri düzeyde nano teknoloji ile aktifleştirilmiştir. Yara tozu yara kurutmaya yardımcı özelliği sayesinde yaralarınızın iyileşme süresinin kısalmasına da destek olur. Ciltte oluşan yaraların bazıları kısa vadede geçerken bazıları uzun vadede geçebilir. Ciltte yara oluşumu sebeplerinden bir tanesi de vitamin eksikliğidir. Vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin eksikliği sebebiyle vücutta birtakım yaralar çıkabilir. Özellikle vücutta selenyum, B vitamini ve selenyum eksikliğinden kaynaklı yara oluşumu olabilir.

Yara tozu düzenli ve önerildiği şekilde kullanılırsa olumlu etki etmeyi amaçlar. Vücutta çıkan yaraların iyileşmesine yardımcı olan Yara Tozu nasıl kullanılır?  Froximun yara tozu bakım tozu pudra formundadır. Yara tozunun uygulanışı şu şekildedir; cildinizde yaralı böyleyi temizledikten sonra yetecek miktarda yara tozu, inde bir tabaka halinde dökülür. Yara tozunu gün içinde 2 veya 3 defa tekrarlayabilirsiniz. Gerektiği zaman yara üzerine serum fizyoloji ile temizleyebilirsiniz ve ardından tekrar yara tozu dökebilirsiniz. İsterseniz de Froximun dökülen yere gazlı sargı bezi sarabilirsiniz. Antibiyotikli yara kurutucu olma özelliği olan yara tozu, yaraların iyileşme sürecini hızlandırmaya destek olur.

UYARI: Froximun yara bakım tozu bir ilaç değildir. Yaraların iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olan bir yardımcı üründür. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.