Zayıflama Yöntemleri – 1 Haftada Zayıflama

...

Kısa sürede kilo vermek kim istemez? Size vereceğimiz tavsiyeleri uygulayarak sadece bir haftada fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Dediklerimizi bir hafta boyunca uyguladığınızda, vücudunuzu tazeleyerek kendinizi ideal kiloda bulabilirsiniz. Yapmanız gereken şeylerde oldukça basit, biraz gayretle bunu başarabilirsiniz.1 haftada zayıflama

Yapmanız gereken öncelikli olarak bolca su tüketmek. Bir hafta boyunca günlük en az 3 litre su tüketmeye özen göstermelisiniz. Bol su tüketerek yağ yakımınızı hızlandırır, sindirim sisteminizi düzene sokarsınız ve böylelikle de daha hızlı kilo verirsiniz. Üstelik su tüketmek kendinizi daha enerjik ve daha zinde hissetmenize neden olacaktır.

Bunun yanında asitli içeceklerden, yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Bir hafta boyunca sadece ızgara ya da haşlama et, haşlama sebze ve bol meyve ile beslenmelisiniz. İçecek olarak ise bolca su içmelisiniz. Şekerli meyvelerden de uzak durun. Böylelikle aldığınız kalori düşecek ve daha hızlı kilo vereceksiniz.

Her gün sabah ve akşam birer saat spor yapın. Spor yaparak yaktığınız yağı ve kaloriyi arttıracak, vücudunuzu sıkılaştıracaksınız. Peki spor derken neyi kastediyoruz? Sabahları veya akşamları hafif tempolu bir yürüyüş arkasından bölgesel çalışmalar, örneğin karın kaslarınızı çalıştıracak mekik hareketi ya da bacaklarınızı çalıştırıcak bisiklet çevirme hareketi gibi..Kendinize uygun ama muhakkak bir saati geçkin bir program uygulayın ve bir hafta boyunca kesinlikle aksatma yapmayın. Bu sayede bir hafta içinde oldukça incelecek ve istediğiniz forma ulaşacaksınız. Bu programı istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz.