ZDOROV KREM NEDİR?

...

Birden fazla insanın rahatsız oldukları ortak sorunlardan bir tanesi de hemoroid rahatsızlığıdır. Herkes tarafından basur olarak bilinen hemoroid, makatta yaşanan problemler sonucu meydan gelmektedir. Makatta damar genişlemesi,  genişleyen damarın makat dışına sarkması gibi meydana gelen rahatsızlık basur yani hemoroittir.

Hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen basur hamilelik, doğum, aşırı alkol tüketimi, ata binmek, 40 yaş ve sonrası, aşırı ishal veya kabız olmak gibi nedenler basur oluşumuna neden olabilir. Her hastalıkta olduğu gibi hemoroid hastalığında da erken teşhis önemlidir. Basur yani hemoroid hastalığı ile başa çıkabilmeniz için Zdorov Krem destekçiniz olabilir. Son zamanlarda hemoroid rahatsızlığında birçok kişinin kullanmak için tercih ettiği Zdorov Krem basur gidermeye yardımcı olabilir. Zdorov krem kullanmaya başladığınız andan itibaren ağrılarınızın dindirilmesine destek sağlayabilir. Makattaki kaşınma ve yanma hissinin giderilmesine de yardımcı olabilir. İltihabın giderilmesine yardımcı olur. Makattan gelen kanamanın durdurulmasına destek verir.  Hemoroidin zaman içinde iyileşmesine yardımcı olur. Zdorov krem içeriğinde; propolis özü, arı güve özü, arı bal mumu, çam sakızı, zeytinyağı, apitoxin, arı podmore ve at kestanesi bulunmaktadır.

Zdorov Krem kullanımı oldukça kolaydır. Zdorov krem içeriğinde hiçbir kimyasal madde yoktur. Doğal bir içeriğe sahiptir. Dünyanın birçok yerinde satışı gerçekleştirilmektedir. Krem formuna sahip olduğu için kullanımı kolaydır. Ağrılı bölgeyi temizledikten sonra kremi uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası 20 dakika içinde etkisini göster meyi amaçlayan bir üründür.  Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlar.  Hemoroid probleminden kurtulmak istiyorsanız sizde Zdorov Krem deneyebilirsiniz.

UYARI: Zdorov krem bir ilaç değildir. Basur rahatsızlığını gidermeye yardımcı bir üründür. Hiçbir hastalığın tedavisinden kullanılmaz. Uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.