ZDOROV KREM NEDİR?

...

Birçok insanın başına gelen bir rahatsızlık olan hemoroid, halk arasında basur adı ile bilinen ilerlediği zaman ciddi sonuçlar doğurabilecek bir rahatsızlıktır. Hemoroidi kabaca tarif edecek olursak, makat kısmındaki anüsteki basıncın damarları genişletmesi sonucu basur memelerinin oluşmasıdır.

yalancı portakal kremi

Hemoroid yani basur rahatsızlığı oluşumunda, makatta yanma, ağrı, kaşıntı ve tuvalete çıktığınızda kanamalarla karşılaşabilirsiniz. Hemoroid başlangıcının sebepleri ; aşırı kiloya sahip olmak, fazla baharatlı gıdalar tüketmek, aşırı ishal veya aşırı kabız olmak, ailede kalıtsal basur hastalığı olması, uzun süre tuvalette durmak ve yaşa bağlı olarak 40’lı ve 50’li yaşlardan sonra hemoroid problemi görülebilir. Basur rahatsızlığı ilerlediği takdirde ciddi rahatsızlıklara davetiye çıkarabilir ve cerrahi tedavilere kadar gidebilir. Fakat Zdorov Krem bu probleminizde sizi yalnız bırakmıyor. Peki Zdorov Krem nedir? Basur hastalığı olan kişiler için üretilen Zdorov Krem basur gidermeye yardımcı bir üründür. Doğal bir içeriğe sahiptir. Çam sakızı, propolis, zeytinyağı, apitoxin(arı zehri), arı güve tozu, at kestanesi ve arı podmore içerir. Çeşitli nedenlerden dolayı oluşum gösteren hemoroid rahatsızlığında sizi yalnız bırakmayacak ve ağrınızı dindirmeye destek olacak Zdorov etkileri nelerdir?


• Makatta oluşan anüsteki şişmelerin iyileşmesine yardımcı olur.
• Makatta ağrı, yanma ve kanamalar varsa önüne geçmeye destek olur.
• Oluşan iltihabın ortadan kalkmasına yardım eder.
• Ağrılarınızın azalmasına yardım eder.
Krem formuna sahip olduğu için kullanım şekli diğer kremlerle aynıdır. İç ve dış hemoroid probleminde kullanılabilen bir üründür. Uygulanması gereken bölgeye yeteri miktarda sürülür. Etkisini 20 dakika içerisinde göstermeyi amaçlayan bir üründür
UYARI: Zdorov Krem bir ilaç değildir. Basur gidermeye yardımcı bir üründür. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Göz ile temasından kaçınınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.